create a website

SAVILLE
SOK Z GRANATÓW 100%

Mobirise

DLACZEGO SOK Z GRANATÓW SAVILLE?

OWOCE GRANATU

Granat od wieków uważany był za króla owoców. Ma potężne właściwości zdrowotne. Znane były one już starożytnym, a dzisiaj potwierdzają je liczne badania naukowe.

Włączenie do diety owocu granatu wspiera profilaktykę i leczenie wielu chorób cywilizacyjnych. Granat ma najwięcej antyoksydantów spośród wszystkich owoców.

Sok Saville pozyskiwany jest z granatów z własnych upraw, w wyjątkowym regionie Azerbejdżanu Bilasuvar, uznawanym za stolicę granatów. Spośród wielu hodowlanych odmian owoców granatu, za najlepsze uważane są: Shelli Melesi, Bala Mursal i Shahnaz Agshirin. Właśnie z tych odmian pozyskiwany jest nasz sok. 

MOC ANTYOKSYDANTÓW W SOKU Z GRANATÓW SAVILLE

Każdy z nas słyszał o konieczności zachowania zbilansowanej diety oraz o kluczowym znaczeniu antyoksydantów (przeciwutleniaczy) dla zachowania zdrowia, dobrego samopoczucia oraz promiennego wyglądu. Ale dlaczego powinniśmy uzupełniać poziom antyoksydantów właśnie sokiem z granatów? Co sprawia, że antyoksydanty zawarte w soku z granatów zwalczają wolne rodniki?
W naszym ciele wciąż dochodzi do przemian komórkowych. W organiźmie pojawiają się również szkodliwe, niestabilne molekuły, które z biegiem lat mogą uszkadzać komórki, a nawet Twoje DNA. Te molekuły zwane są właśnie wolnymi rodnikami. Organizm oczywiście przygotowany jest do zwalczania wolnych rodników samodzielnie, jednak palenie, stres i inne zanieczyszczenia środowiskowe mogą być przyczyną tworzenia się większej ilości wolnych rodników. Tu z pomocą przychodzą zawarte w granatach polifenole. Polifenole słyną ze swoich zdolności do zwalczania wolnych rodników.

Każdy granat pełny jest dobroczynnych polifenoli. Czerwona osnówka wnętrza owoców bogata jest w dobroczynne antocyjany, miąższ zaś zawiera ellagitaniny. Zgodnie z wynikami badań naukowych ilość antyoksydantów w soku z granatów jest kilkukrotnie wyższa w porównaniu z czerwonym winem, sokiem z grejpfruta czy zieloną herbatą.

Produkując sok z granatów Saville, tłoczymy całe owoce tak, aby pełne ich bogactwo znalazło się w każdej butelce. Po wytłoczeniu sok jest rozlewany do butelek i plombowany w miejscu produkcji, co daje gwarancję jego najwyższej jakości oraz wspaniałego smaku.

Sok z granatów Saville możesz pić sam, najlepiej schłodzony. Doskonale pasuje również do wieloowocowych smoothie, deserów oraz koktaili. W weekendy spróbuj pysznych koktajli alkoholowych na bazie soku z granatów! 

Właścicielem marki zgranatow.pl jest B-M Trade Sp. z o.o.